Sądecki Skowroneczek 2021


NASZE ARCHIWUM

Jak co roku zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat z terenu miasta Nowego Sącza do udziału w sądeckich eliminacjach do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK. To wydarzenie, które stało się częścią międzynarodowej edycji festiwalu i z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

W sądeckich eliminacjach mogą wziąć udział dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat z terenu miasta Nowego Sącza. Zadaniem uczestników jest wykonanie piosenki w języku polskim o dowolnej tematyce, dostosowaną charakterem do swojego wieku. Wśród prezentowanych utworów mile widziane są kompozycje autorskie.

Pamiętajmy, że podkłady muzyczne powinny być dobrej jakości i przygotowane na nośniku typu pendrive w formacie mp3. Dopuszczalny jest również akompaniament na żywo. Szczegółowe informacje są dostępne w Regulaminie sądeckich eliminacji festiwalu „Skowroneczek”.

Aby zgłosić swój udział należy skorzystać z przygotowanej Karty zgłoszeń (poniżej).

Przypominamy, że zgłoszenia należy dostarczyć drogą elektroniczną na adres:  a.lukasik@palacmlodziezy.pl do dnia 15 czerwca 2021 r.

Kontakt
Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK

Plac Kolegiacki 1 33-300 Nowy Sącz
tel. 18 443 44 00
skowroneczek@promyczek.pl
Znajdź nas
Partnerem XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK jest Województwo Małopolskie