Już w najbliższy wtorek – 23 czerwca – w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu (Al. Wolności 23) odbędą się sądeckie eliminacje XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK. Pierwsze przesłuchania ruszają o godz. 10.00. Zapraszamy również do zapoznania się z wymogami dotyczącymi trwającej pandemii! 

[SPRAWDŹ KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW]

Zgłoszenia można było przesyłać do 19 czerwca. W przesłuchaniach wezmą udział uczestnicy w wieku 5-16 lat w czterech kategoriach wiekowych, których zadaniem będzie wykonanie piosenki w języku polskim. Jury konkursowe będzie zwracać szczególną uwagę nie tylko na samo wykonanie czy wyraz artystyczny, ale także na to czy wybrany repertuar swoim charakterem jest dostosowany do wieku wykonawcy. 

Ważne wytyczne dla uczestników

Ze względu na trwającą pandemię i dbałość o bezpieczeństwo uczestników i organizatorów wydarzenia, bardzo prosimy aby stosować się do poniższych wytycznych: 

  1. W dniu przesłuchań uczestnicy – z pierwszej i drugiej kategorii – mogą przychodzić do Miejskiego Ośrodka Kultury nie wcześniej niż o 9.30.
  2. Zgodnie z kolejnością przesłuchań (TUTAJ), przesłuchania w pierwszych dwóch kategoriach rozpoczynają się o godz. 10.00.
  3. Wszyscy uczestnicy bezwzględnie muszą mieć maseczki i rękawiczki, w przeciwnym razie nie zostaną wpuszczeni do Miejskiego Ośrodka Kultury!
  4. Wszyscy uczestnicy muszą przynieść ze sobą podkład muzyczny na nośniku typu pendrive (nie na płycie CD!). 

W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt z biurem Festiwalu: 

  • tel. 18 443 44 00

Przypominamy, że międzynarodowa edycja Festiwalu odbywa się w tym roku w terminie 10-15 sierpnia, a koncert finałowy został zaplanowany na ostatni dzień wydarzenia – 15 sierpnia

Więcej informacji o Festiwalu: