To informacja, na którą czekało wiele osób zgłoszonych do tegorocznej edycji festiwalu SKOWRONECZEK. Znamy już pełną listę wokalistów, zakwalifikowanych do finału wydarzenia, który odbędzie się w dniach 10-15 sierpnia. Jury konkursowe podkreśliło bardzo wysoki poziom wszystkich tegorocznych wykonawców.

[aktualizacja: 29.07.2020]

[LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW]


[LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH UCZESTNIKÓW]

Ważne informacje uczestników!

Prosimy o mailowe – skowroneczek@promyczek.pl – lub telefoniczne – 530 791 329 – potwierdzenie udziału w finale, podając do dnia 10.07.2020 następujące dane:

  • imię i nazwisko,
  • adres zamieszkania,
  • datę urodzenia i PESEL (do ubezpieczenia) każdej osoby.

Podkłady muzyczne prosimy przesłać drogą mailową do 31.07.2020 – pliki w formacie mp3 (320 kb/s) lub WAV.

Koszt akredytacji za udział w przesłuchaniach finałowych wynosi 50 zł za uczestnika i jest obowiązkowy.

Jako organizatorzy zapewniamy 5 noclegów z całodniowym wyżywieniem (od 10.08 do 15.08) w tzw. pakiecie festiwalowym:

  • uczestnik – 300 zł,
  • jeden opiekun – 450 zł,
  • kolejne osoby – 650 zł,
  • dzieci do lat 3 – zwolnione z opłat.

Istnieje możliwość rezerwacji  dodatkowego noclegu ze śniadaniem z 9/10.08 oraz z 15/16.08 w cenie 100 zł.

Istnieje możliwość uczestnictwa samego dziecka w Festiwalu, jako organizatorzy zapewniamy wykwalifikowaną opiekę podczas całego wydarzenia.

Osoby, które chcą brać udział w warsztatach festiwalowych, a nie będą korzystały z noclegów, wpłacają 150 zł od uczestnika (zapewniamy obiady w trakcie warsztatów). 

Osoby grające na instrumentach prosimy o ich zabranie. Mile widziane są instrumenty perkusyjne — mogą być wykonane własnoręcznie (grzechotki, bębenki, tamburyna itp.).

Prosimy o wykonanie krótkiego filmu (maksymalnie do 1 minuty), za pomocą telefonu. Można opowiedzieć lub zaśpiewać o swoich pasjach i zainteresowaniach. Materiał może być wykorzystany przez organizatorów do celów promocyjnych festiwalu. 

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o obowiązkowe zabranie maseczek i rękawiczek. Wszystkim uczestnikom będzie mierzona temperatura. Osoby z temperaturą powyżej 38 stopni nie będą mogły uczestniczyć w festiwalu.