Wszystkich uczestników tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu SKOWRONCZEK zapraszamy do zapoznania się z programem odbywającego się w dniach 10-15 sierpnia wydarzenia. Przypominamy również o konieczności zapoznania się z ważnymi informacjami organizacyjnymi.

Aktualizacja: 01.08.2020

[PROGRAM FESTIWALU]

Ważne informacje uczestników!

Prosimy o mailowe – skowroneczek@promyczek.pl – lub telefoniczne – 530 791 329 – potwierdzenie udziału w finale, podając do dnia 10.07.2020 następujące dane: 

  • imię i nazwisko, 
  • adres zamieszkania, 
  • datę urodzenia i PESEL (do ubezpieczenia) każdej osoby.

Podkłady muzyczne prosimy przesłać drogą mailową do 31.07.2020 – pliki w formacie mp3 (320 kb/s) lub WAV.

Koszt akredytacji za udział w przesłuchaniach finałowych wynosi 50 zł za uczestnika i jest obowiązkowy.

Jako organizatorzy zapewniamy 5 noclegów z całodniowym wyżywieniem (od 10.08 do 15.08) w tzw. pakiecie festiwalowym:

  • uczestnik – 300 zł, 
  • jeden opiekun – 450 zł, 
  • kolejne osoby – 650 zł,
  • dzieci do lat 3 – zwolnione z opłat. 

Istnieje możliwość rezerwacji  dodatkowego noclegu ze śniadaniem z 9/10.08 oraz z 15/16.08 w cenie 100 zł.

Istnieje możliwość uczestnictwa samego dziecka w Festiwalu, jako organizatorzy zapewniamy wykwalifikowaną opiekę podczas całego wydarzenia.

Osoby, które chcą brać udział w warsztatach festiwalowych, a nie będą korzystały z noclegów, wpłacają 150 zł od uczestnika (zapewniamy obiady w trakcie warsztatów). 

Osoby grające na instrumentach prosimy o ich zabranie. Mile widziane są instrumenty perkusyjne — mogą być wykonane własnoręcznie (grzechotki, bębenki, tamburyna itp.).

Prosimy o wykonanie krótkiego filmu (maksymalnie do 1 minuty), za pomocą telefonu. Można opowiedzieć lub zaśpiewać o swoich pasjach i zainteresowaniach. Ważne aby przygotowany filmik zabrać ze sobą na finałowe przesłuchania. Materiał może być wykorzystany przez organizatorów do celów promocyjnych festiwalu. 

W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o obowiązkowe zabranie maseczek i rękawiczek. Wszystkim uczestnikom będzie mierzona temperatura. Osoby z temperaturą powyżej 38 stopni nie będą mogły uczestniczyć w festiwalu.