Dokładnie za tydzień rusza wielki finał XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”, który zgromadzi blisko 90 uczestników w czterech kategoriach wiekowych. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym PROGRAMEM festiwalu, a także z kolejnością przesłuchań finałowych. 

PROGRAM XVII MFPD

Jako organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań, aby przebieg finału XVII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” był dla wszystkich uczestników bezpieczny. Szczegółowe informacje znajdują się w aktualnym programie wydarzenia. 

LISTA Z KOLEJNOŚCIĄ PRZESŁUCHAŃ FINALISTÓW

Przesłuchania finałowe będą odbywać się w dniach 10-11 sierpnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu (Al. Wolności 23). Ze względu na ograniczenia związane z trwającą pandemią COVID-19 i w trosce o bezpieczeństwo uczestników, w sali może przebywać maksymalnie do 120 osób. Prosimy też o przestrzeganie rygorów sanitarnych. W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o obowiązkowe zabranie maseczek i rękawiczek. Wszystkim uczestnikom będzie mierzona temperatura.