W najbliższy wtorek 22 czerwca o godz. 10.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu zaprezentują się dzieci i młodzież zgłoszone do sądeckich eliminacji  Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK.

Festiwal organizowany jest po raz osiemnasty przez Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Pałac Młodzieży w Nowym Sączu oraz Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”. Osoby nagrodzone, zostaną zakwalifikowane do międzynarodowej edycji Festiwalu, który w tym roku odbędzie się w terminie 16-22 sierpnia.

Prosimy o zapoznanie się z kolejnością występów.

Kategoria wiekowa: do 8 roku życia (urodzeni w 2013 roku i młodsi)

  1. Hanna Homa, PD – ,,Taniec’’, ,, Maja’’
  2. Katarzyna Bodziony, PD- ,,Jak, gdzie, dlaczego’’
  3. Mateusz Ruchała, PM – ,,Jestem kotem’’
  4. Aleksandra Zabrzeska, PD – ,,Puk, puk cichutko’’
  5. Maja Siedlarz, PD ,,Kochana mamo’’
  6. Klaudia Oleksy – ,,Wiosna, wiosenka’’
  7. Laura Brdej, NP Danapis – ,,Dwa światy’’
  8. Dawid Połeć, NP Danapis – ,,Czekolady … ach!’’
  9. Anna Baran, NP Danapis – ,,Cała doskonała’’
  10. Hubert Zięba, Grupa Śpiewacza PM – ,,Szła dziewczyna’’

Kategoria wiekowa: 9-11 lat (urodzeni w latach 2010 – 2012)

  1. Helena Sadecka, PM – ,,Żyj do przodu’’
  2. Julia Rutkowska, Jezuickie Centrum Edukacji – ,,Mario czy już wiesz’’
  3. Luiza Tokarz – ,,Świat to muzyka’’
  4. Anna Michalik
  5. Karolina Jasińska, MOK – ,,Słucham Cię w radiu co tydzień’’
  6. Jakub Zięba, Grupa Śpiewacza PM – ,,Furman’’
  7. Dominika Pobocha, SP nr 18 – ,,Małe C’’
  8. Aleksandra Mężyk – ,,Rzeka marzeń’’
  9. Gabriela Marszałek – ,,Naprawię świat’’
  10. Hanna Rybińska – ,,Kolorowy wiatr’’
  11. Weronika Pietrzak – ,,Jak gwiazda w koronie’’
  12. Antonina Piotrowska – ,,Zdrowaś Mario’’
  13. Laura Jurkiewicz – ,,Żeby szczęśliwym być’’
  14. Weronika Rozmarynowicz, PM – ,,Wierna, odważna i prawa’’
  15. Hanna Sitko, Akademicka SP – ,,Bodzio’’
  16. Barbara Gocek, KSP – ,,Śpiewam i tańczę’’
  17. Karolina Rogowska – REBILASART – ,,Smutne reggae’’
  18. Aleksandra Mandryk, IM Studio – ,,Śpiewam i tańczę’’
  19. Hanna Kliś, KNOSM – ,,Jestem kotem’’
  20. Amelia Padula, PM – ,,Pół kroku stąd’’

Kategoria wiekowa: 12-13 lat (urodzeni w latach 2008 – 2009)

  1. Agnieszka Kukulak, PD – ,,Radę dam’’
  2. Zuzanna Poręba, Grupa Śpiewacza PM – ,,Dwa światy’’
  3. Szymon Kłębczyk, PD – ,,Dyrygent’’
  4. Martyna Kałyniuk, PD – ,,Ulotne’’
  5. Julia Stanek, REBILASART – ,,Blues bujany’’
  6. Joachim Mróz, PM – ,,Śpiewam i tańczę’’
  7. Krystian Gizicki, Studio Piosenki PM – ,,By lepszy był świat’’
  8. Sylwia Pazgan, MOK ,,Bellacorda’’ – „Kolorowy wiatr”
  9. Lena Florek – ,,Miasto’’
  10. Nikola Baran, Studio Piosenki PM – ,,Co jest dobre, a co złe’’
  11. Paweł Madzia – ,,Życia mała garść’’

Kategoria wiekowa: 14-16 lat (urodzeni w latach 2005 – 2007)

  1. Ewa Sadecka, Studio Piosenki PM – ,,Nietoperze naszych nocy’’
  2. Ewelina Boczarska, PM, ,,Na dobre i złe’’
  3. Julia Wincenciak, MOK – ,,Nie wierz mi, nie ufaj mi’’
  4. Ewelina Gurgul, Studio Piosenki PM – ,,Niech ziemia tonie w kwiatach’’