W wielu miejscach w sieci znajdziecie materiały dotyczące Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Od wczoraj jesteśmy również na Instagramie, gdzie będą pojawiać się fotorelacje i najważniejsze informacje z naszego festiwalowego świata. Gdzie jeszcze możecie śledzić skowroneczkowe doniesienia? 

Instagram to bez wątpienia kolejny ważny kanał komunikacyjny, który pozwala promować ideę, odbywającego się w Nowym Sączu, Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Wystarczy znaleźć i polubić nasz profil na Instagramie – https://www.instagram.com/festiwalskowroneczek/, gdzie już niebawem pojawią się kolejne relacje dotyczące najnowszej, dziewiętnastej już edycji wydarzenia.

Skowroneczek na Facebooku

Nie może być inaczej! Festiwal „Skowroneczek” od wielu lat jest obecny także na Facebooku, który cały czas się rozwija. Ostatnia edycja to swoisty rekord popularności, który przełożył się na ponad 200 tys. odsłon na naszym profilu, tylko w okresie trwania Festiwalu. Cieszymy się bardzo, że przybywa nam osób obserwujących fanpage „Skowroneczka”, ale będzie też przybywać kolejnych materiałów w ramach tegorocznego finału, który zapowiada się niezwykle interesująco. Już niebawem, także na naszym Facebooku, pojawi się więcej informacji o szczegółowym programie, odbywającego się w dniach 27.06-03.07, Festiwalu.

Pamiętajcie, że odwiedzając najpopularniejszy na świecie serwis społecznościowy, znajdziecie nas pod adresem: https://www.facebook.com/festiwalskowroneczek/

Festiwalowa strona www

Instagram i Facebook to jednak niejedyne miejsca, gdzie możemy śledzić bieżące festiwalowe doniesienia. Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej strony www, która ostatnio trochę się zmieniła, a co najważniejsze – prezentuje najbardziej aktualne wiadomości, nie tylko dla uczestników Festiwalu „Skowroneczek”, ale także dla wszystkich przyjaciół i sympatyków.

Skoro czytasz ten artykuł, to zapewne jesteś właśnie w naszym serwisie, gdzie pod znanym dobrze adresem – www.festiwalskowroneczek.pl – już teraz są dostępne formularze rejestracyjne i regulaminy do głównej edycji Festiwalu „Skowroneczek 2022” (więcej – TUTAJ) oraz sądeckich eliminacji, które odbędą się już 7 czerwca w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu (więcej – TUTAJ). 

Nasza strona to również miejsce, gdzie dowiemy się więcej o tym jakie były początki Festiwalu, w dziale Aktualności znajdziemy fotorelacje z ostatnich finałów, które za każdym razem odkrywały nowe wokalne talenty z Polski i zagranicy, a także obejrzymy materiały wideo. 

Warto wiedzieć, że sporo festiwalowych artykułów znajdziemy również na dedykowanej stronie Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu – http://palacmlodziezy.pl/category/skowroneczek/.

Zobacz materiały wideo na YouTube

Oprócz tekstów, ważnych festiwalowych doniesień czy fotorelacji, w kanale YouTube Promyczek NS, znajdziemy również najciekawsze materiały wideo, przygotowane podczas dotychczasowych edycji Festiwalu „Skowroneczek”. Wystarczy odwiedzić adres: https://www.youtube.com/PromyczekNS/, a potem w wyszukiwarce wpisać hasło ‘Festiwal Skowroneczek’. W ten sposób szybko i łatwo znajdziecie interesujące was muzyczne wykonania naszych najbardziej utalentowanych wokalistów. To także okazja, aby powspominać przesłuchania i finałowe koncerty, na których nigdy nie brakowało pozytywnej, artystycznej energii.