Okazuje się, że tegoroczny XX Festiwal SKOWRONECZEK po wielkim finale wcale nie musi się kończyć. Wszystko za sprawą niespodzianki, jaką organizatorzy przygotowali dla chętnych uczestników. Tym razem jest to niesamowity 9-dniowy wyjazd do Włoch w terminie 6-14 sierpnia 2023, w którym połączymy zwiedzanie pięknych miejsc z koncertowaniem. Dla zdobywczyni lub zdobywcy nagrody Grand Prix wyjazd będzie nagrodą!

Wiele edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK kończyło się atrakcyjnymi wyjazdami, które były okazją do relaksu i wypoczynku, ale także do dalszego doskonalenia wokalnych umiejętności. Jubileuszowy Festiwal będzie pod tym względem jeszcze bardziej wyjątkowy. Wszystko dlatego, że organizatorzy przygotowali niepowtarzalną atrakcję. Jest nią wyjazd do Włoch ze zwiedzaniem po drodze Wiednia, a potem także Rzymu, Asyżu, Padwy i Wenecji. W programie jest także udział w Audiencji Generalnej na Placu św. Piotra w Watykanie i wiele innych niespodzianek, które mamy nadzieję pozostaną na długo w pamięci uczestników. 

– Jedną z niespodzianek będzie całodniowy pobyt w MAGICLAND pod Rzymem i wypoczynek nad Adriatykiem. Oczywiście w trakcie wyjazdu przewidziane są również koncerty naszych młodych artystów. Razem z Biurem Turystycznym WACTUR i organizatorami festiwalu serdecznie zapraszamy do udziału – mówi ks. Andrzej Mulka, dyrektor Festiwalu. 

Dla zdobywczyni lub zdobywcy nagrody Grand Prix, wyjazd do Włoch będzie w całości opłacony przez organizatorów. Dla pozostałych uczestników zainteresowanych wyjazdem, Wydawnictwo „Promyczek” i Biuro Turystyczne WACTUR przygotowało preferencyjne warunki. 

– Dzisiaj już pewnie niewiele osób pamięta, że w 2013 roku nagrodą główną w naszym festiwalu był wyjazd do Disneylandu, Paryża i Strasburga. Mimo niewielkich problemów, które się wtedy pojawiły, wszyscy wspominają ten wyjazd wspaniale – dodaje ks. Andrzej Mulka podkreślając, że tegoroczny wyjazd do Rzymu, to nie pierwsza tego typu niespodzianka dla uczestników Festiwalu. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty wyjazdu do Włoch, a w przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z biurem Turystycznym WACTUR lub z biurem Festiwalu SKOWRONECZEK. Zapraszamy!