Już tylko 7 dni zostało na przesłanie zgłoszenia udziału w jubileuszowym XX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Zgodnie z naszym regulaminem mamy na to czas do 31 maja. Przypominamy, że podobnie jak w poprzednich edycjach, zgłoszenia odbywają się poprzez specjalny formularz online.

Formularz zgłoszeniowy do międzynarodowej edycji Festiwalu jest dostępny pod adresem: https://festiwalskowroneczek.pl/zgloszenia-2023/.

Również do 31 maja należy przesłać przygotowane nagrania utworu z repertuaru dowolnego z podkładem oraz utworu z repertuaru obowiązkowego nagranego a capella. Możemy to zrobić drogą mailową na adres: skowroneczek@promyczek.pl lub tradycyjną pocztą na adres: Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej „Promyczek”, Plac Kolegiacki 4, 33-300 Nowy Sącz.

Warto pamiętać także o kolejnych ważnych terminach, które są związane z udziałem w Festiwalu. Po dokonaniu zgłoszenia, Jury przeprowadzi kwalifikację do konkursu głównego na podstawie przesłanych nagrań. Do 10 czerwca stronie internetowej Festiwalu zostanie opublikowana informacja z listą wokalistów, którzy wezmą udział w Festiwalu w dniach 26.06-02.07.2023.

Jednak tą najważniejszą datą jest wielki finał Festiwalu, czyli koncert laureatów, który odbędzie się w nowosądeckim Amfiteatrze Parku Strzeleckiego w dniu 2 lipca. To wtedy dowiemy się kto zdobędzie nagrodę główną Grand Prix oraz usłyszymy najpiękniejsze głosy jubileuszowego Festiwalu „Skowroneczek”.

W poniższych linkach znajdziesz również najważniejsze informacje dotyczące XX Festiwalu „Skowroneczek”:

Organizatorzy XX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”:

  • Prezydent Miasta Nowego Sącza, Ludomir Handzel 
  • Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej PROMYCZEK
  • Parafia św. Małgorzaty w Nowym Sączu

Partnerzy wydarzenia to: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu oraz Stowarzyszenie „Promyczek Dzieciom”.