Zanim zaczną się artystyczne emocje związane z XXI edycją Festiwalu „Skowroneczek”, przedstawiamy wakacyjne propozycje Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu dla przyszłych festiwalowych laureatów i uczestników. 

W najbliższych dniach opublikujemy termin w jakim odbędzie się tegoroczny Międzynarodowy Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. W oczekiwaniu na ten moment mamy dla was wakacyjną informację, związaną z letnim wypoczynkiem w kraju i zagranicą. 

Lipiec, czyli wakacje nad morzem 

Pierwsza propozycja wakacyjnego wypoczynku dotyczy terminu 11-22 lipca. Właśnie wtedy Pałac Młodzieży organizuje wypoczynek pn. „Wakacje nad morzem” w Chłapowie-Władysławowie. To propozycja dla uczestników zajęć w Pałacu Młodzieży, ale również dla chętnych wokalistów, którzy wezmą udział w XXI Festiwalu „Skowroneczek”. Jak zapewnia dyrektor Milenia Małecka-Rogal, wakacje nad polskim morzem zapowiadają się bardzo atrakcyjnie. – Rzeczywiście, dla uczestników naszego wyjazdu przygotowaliśmy sporo niespodzianek. Między innymi popłyniemy w rejs statkiem, który będzie połączony ze zwiedzaniem Gdańska. Oprócz tego, niesamowite kąpiele w morzu, dyskoteka czy ognisko z atrakcjami – mówi dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. – Oprócz naszych podopiecznych, którzy biorą udział w zajęciach naszej placówki, serdecznie zapraszamy również uczestników tegorocznego „Skowroneczka”. Myślę, że będzie to znakomite zakończenie roku szkolnego i udziału w samym festiwalu – dodaje Milenia Małecka-Rogal. 

Wszystkich zainteresowanych już teraz zapraszamy do kontaktu z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu pod numerem telefonu: 18 44 22 649. 

Do słonecznej Bułgarii!

Wyjazd nad polskie morze to jednak nie koniec wakacyjnych propozycji. Kolejna dotyczy słonecznej Bułgarii, gdzie w terminie 5-14 sierpnia wybiorą się „Promyczki Dobra” i laureaci XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Dla zdobywczyni lub zdobywcy nagrody Grand Prix wyjazd będzie nagrodą, natomiast laureaci drugich i trzecich miejsc będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków finansowych. 

– To już nasza tradycja, że „Promyczki Dobra” wraz z laureatami festiwalu wyjeżdżają zagranicę, aby miło spędzić czas, ale także poczuć kolejne artystyczne emocje. Dlatego też nie zabraknie koncertów dla mieszkańców i turystów, których spotkamy w miejscu letniego wypoczynku. Tym razem jedziemy do słonecznej Bułgarii – wyjaśnia Milenia Małecka-Rogal. Również podczas wyjazdu do Bułgarii uczestnicy mogą liczyć na moc atrakcji. Wśród nich całodzienny pobyt w Aquaparku w Nessebar wraz ze zwiedzaniem miasta, a także wycieczka do Warny z pobytem w delfinarium. 

Organizatorem wakacyjnego pobytu w Bułgarii jest SBT TURYSTA z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 5 w Nowym Sączu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: