To znakomita informacja dla wszystkich wokalistów, którzy wezmą udział w XXI Miedzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Po raz kolejny jurorem i prowadzącym warsztaty wokalne będzie znakomity wokalista Mateusz Ziółko, który zawsze chętnie wspiera młode wokalne talenty!

– Cieszymy się, że ponownie w gronie naszych festiwalowych jurorów jest Mateusz Ziółko. Serdecznie dziękujemy za otwartość na młodych artystów, którzy mogą się wiele nauczyć od tak wyjątkowego artysty – mówi Milenia Małecka-Rogal, dyrektor artystyczna festiwalu. – Generalnie dzięki znakomitemu jury możemy być spokojni o wysoki poziom festiwalu, który jest nie tylko przestrzenią prezentowania umiejętności uczestników, ale także miejscem doskonalenia wokalnych talentów.

Mateusz Ziółko to wokalista, pianista, kompozytor, autor tekstów. Swoim talentem wokalnym zdobył serca publiczności w całej Polsce. Jest laureatem „Super Debiutów” w ramach 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, zwycięzcą 3. edycji „The Voice of Poland”, a także 10. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Na swoim koncie ma album „Na nowo”, na którym znalazł się jeden z hitów, czyli utwór „W płomieniach”. W 2022 roku Mateusz Ziółko wydał również płytę „Tak po prostu”, który stał się niezwykle popularny także dziękim trzem wyjątkowym utworom: „Weź mnie”, „Vis a Vis” oraz „Lubisz nas”.

Artysta od 2022 roku jest jurorem Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Jego zaangażowanie i wkład w rozwój wydarzenia, to szczególny przykład jak można wspierać młode pokolenie artystów i wskazywać właściwą drogę do wokalnych sukcesów.