Zanim zaczną się artystyczne emocje związane z XXI edycją Festiwalu „Skowroneczek”, przedstawiamy wyjątkową propozycję Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu na wypoczynek w Bułgarii dla przyszłych festiwalowych laureatów i uczestników. 

Do słonecznej Bułgarii!

Po intensywnym tygodniu i dużych festiwalowych emocjach, które jeszcze przed nami, na pewno warto wybrać się na wypoczynek do Słonecznej Bułgarii. To wyjazd, który odbędzie się w terminie  7-16 sierpnia i wezmą w nim udział członkowie zespołu „Promyczki Dobra” oraz laureaci XXI Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Dla zdobywczyni lub zdobywcy nagrody Grand Prix wyjazd będzie nagrodą, natomiast laureaci drugich i trzecich miejsc będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków finansowych. 

– To już nasza tradycja, że „Promyczki Dobra” wraz z laureatami festiwalu wyjeżdżają zagranicę, aby miło spędzić czas, ale także poczuć kolejne artystyczne emocje. Dlatego też nie zabraknie koncertów dla mieszkańców i turystów, których spotkamy w miejscu letniego wypoczynku. Tym razem jedziemy do słonecznej Bułgarii – wyjaśnia Milenia Małecka-Rogal. 

Podczas wyjazdu do Bułgarii uczestnicy mogą liczyć na moc atrakcji. Wśród nich całodzienny pobyt w Aquaparku w Nessebar wraz ze zwiedzaniem miasta, a także wycieczka do Warny z pobytem w delfinarium. 

Zapraszamy do kontaktu

Organizatorem wakacyjnego pobytu w Bułgarii jest SBT TURYSTA z siedzibą przy ul. Ducha Świętego 5 w Nowym Sączu. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego: