Za nami dwa intensywne dni wokalnych przesłuchań w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Sączu. A już dzisiaj rozpoczynamy pierwsze warsztaty dla uczestników XXI Festiwalu SKOWRONECZEK, który jest okazją nie tylko do zaprezentowania swoich możliwości, ale także do doskonalenia swojego artystycznego i scenicznego warsztatu.

Już od 10:00 ruszamy z warsztatami wokalnymi, które poprowadzi piosenkarz Mateusz Ziółko. To będzie wyjątkowa szansa, aby uczyć się od artysty, który na co dzień występuje na największych polskich scenach i najbardziej rozpoznawalnych muzycznych wydarzeniach w kraju! W tym samym czasie pod okiem Katarzyny Rogal odbędą się warsztaty z emisji głosu, a także zajęcia choreograficzne z dyrektor Pałacu Młodzieży Milenią Małecką-Rogal oraz wicedyrektor Urszulą Baziak. 

Również dzisiaj odbędą się pierwsze próby liturgiczne w Bazylice św. Małgorzaty przed niedzielnym finałem, którego częścią będzie uroczysta msza święta. Natomiast o godz. 15:30 uczestnicy ponownie wrócą do Pałacu Młodzieży, aby kontynuować udział w warsztatach artystycznych. 

Zwieńczeniem dnia będzie wyjazd do Starego Sącza i spacer połączony ze zwiedzaniem związanego ze św. Kingą miasta. 


SPRAWDŹ PROGRAM NA DZISIAJ