Przedostatni dzień Festiwalu SKOWRONECZEK to dla jego uczestników czas prób, przygotowań, pracy nad występami podczas koncertu laureatów, ale także czas relaksu i wypoczynku. Sobotę rozpoczynamy od wycieczki do Gródka nad Dunajcem. Część wokalistów zostaje jednak w Nowym Sączu, aby wziąć udział w pikniku rodzinnym z okazji Imienin Miasta na sądeckim Rynku.

Także w sobotę będzie się działo! Już o godz. 9:00 część uczestników wyjeżdża do Gródka nad Dunajcem, aby podziwiać kolejne piękne miejsca na mapie Małopolski. Jednocześnie o godz. 10:00 na płycie sądeckiego Rynku rusza piknik rodzinny w ramach Imienin Miasta. Podczas wydarzenia usłyszymy festiwalowych wokalistów z Ukrainy i Polski, a także taneczne występy podopiecznych z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. 

Pozostała część dnia będzie też poświęcona na próby przez koncertem laureatów, który odbędzie się już jutro, czyli w niedzielę 30 czerwca o godz. 17:00 także na sądeckim Rynku. To będzie wielkie artystyczne święto poprzedzone przedpołudniowym spotkanie w Ratuszu z władzami miasta. To wtedy dowiemy się kto jest zdobywcą nagrody Grand Prix oraz poznamy zwycięzców wokalnej rywalizacji we wszystkich czterech kategoriach. 


SPRAWDŹ WEEKENDOWY PROGRAM FESTIWALU SKOWRONECZEK