Jest już dostępny formularz online, za pośrednictwem którego można przesłać swoje zgłoszenie udziału w XXII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej SKOWRONECZEK. W tym roku wydarzenie odbędzie się w terminie 1-6 lipca.  

Zanim jednak wypełnimy formularz online pamiętajmy, aby sprawdzić repertuar obowiązkowy, który jest dostępny w poniższym linku: 

Zgodnie z regulaminem, każdy uczestnik musi przygotować nagranie audio utworu z repertuaru dowolnego (z podkładem muzycznym) i utworu obowiązkowego nagranego a capella. Przygotowane utwory w plikach mp3 lub wav przesyłamy drogą mailową na adres – skowroneczek@promyczek.pl do 31 maja 2025 roku. 

W tym samym terminie, czyli do 31 maja, należy przesłać zgłoszenie poprzez formularz online, dostępny na dedykowanej podstronie: 

Na podstawie przesłanych nagrań wokalnych i zgłoszenia online, jury preselekcyjne zakwalifikuje wokalistów do udziału w głównej części Festiwalu, który odbędzie się w dniach 1-6 lipca. 

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące XXII Festiwalu SKOWRONECZEK są dostępne w regulaminie wydarzenia.

Zapraszamy do udziału i czekamy na Wasze zgłoszenia!