Znamy już Regulamin tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Każdy kto chce wziąć w nim udział musi najpierw przesłać do 31 maja swoje zgłoszenie, a dodatkowo przesłać nagranie audio z dwoma utworami: pierwsze z repertuaru dowolnego z podkładem, natomiast drugie to nagranie a capella z listy utworów określonych w regulaminie.

To ważna informacja dla każdego solisty, który chce wziąć udział w finale Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”? Jeszcze przed dokonaniem zgłoszenia online, zapraszamy do zapoznania się z repertuarem obowiązkowym. To na tej podstawie jury preselekcyjne dokona kwalifikacji uczestników do wielkiego finału, który w tym roku odbędzie się w dniach 27 czerwca – 3 lipca.

Warto pamiętać, że zgłoszenia festiwalowe można przesyłać poprzez dedykowany FORMULARZ ONLINE. Szczegółowe informacje są dostępne w REGULAMINIE.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu z zespołem organizacyjnym Festiwalu „Skowroneczek” – KONTAKT. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania.


NIE MÓW, ŻE NIE – muzyka: Dariusz Janus, słowa: Agnieszka Janus

Pobierz tekst piosenki


SKOWRONECZEK – muzyka: Joachim Mencel, słowa: Beata Mencel

Pobierz tekst


ŻYJ – JAK KAROLINA –  muzyka: Dariusz Janus, słowa: Agnieszka Janus

Pobierz tekst


SOLILANDIA – muzyka: Joachim Mencel, słowa: Agnieszka Kołodziej

Pobierz tekst


ŻYWY KOŚCIÓŁ – muzyka: Dariusz Janus, słowa: Agnieszka Janus

Pobierz tekst