To już ostatnie dni na przesłanie zgłoszenia dla wokalistów, chcących wziąć udział w XIX Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Przypominamy, że termin zgłoszeń upływa we wtorek 31 maja, a zatem czasu jest już niewiele.

Każdy kto chce zgłosić swój udział w tegorocznej edycji Festiwalu, powinien skorzystać z FORMULARZA ONLINE. Jednocześnie najpóźniej do 31 maja należy przesłać dwa nagrania audio: pierwsze z repertuaru dowolnego, przygotowane z podkładem muzycznym, natomiast drugie to utwór z listy piosenek obowiązkowych, który należy nagrać a capella.

To bardzo ważna informacja – utwory można przesłać na dwa sposoby:  

  • na płycie CD na adres: Wydawnictwo „Promyczek”, Plac Kolegiacki 4, 33-300 Nowy Sącz,
  • jako plik MP3 lub WAV na adres: skowroneczek@promyczek.pl.

Uwaga! Nagrania przesłane na płytach DVD lub w plikach wideo, nie będą kwalifikowane!

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące przebiegu XIX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek” są dostępne w REGULAMINIE.

Wszystkim uczestnikom przypominamy, że kwalifikacji do udziału w finale Festiwalu dokonuje Jury preselekcyjne, na podstawie przesłanych nagrań. Najlepsi wokaliści spotkają się w dniach 27.06-03.07 w Nowym Sączu, gdzie jak co roku zostanie przyznana nagroda Grand Prix, a także nagrody w czterech kategoriach wiekowych: 

  • do 8 lat (urodzeni w 2014 roku i młodsi) 
  • 9-11 lat (urodzeni w latach 2011-2013) 
  • 12-13 lat (urodzeni w latach 2009-2010) 
  • 14-16 lat (urodzeni w latach 2006-2008) 

Zapraszamy do udziału w Festiwalu, a w przypadku pytań, do kontaktu z naszym festiwalowym zespołem. Więcej w zakładce KONTAKT.

Poznaj także ramowy program tegorocznego Festiwalu „Skowroneczek”: