Niewiele czasu zostało na zgłoszenie udziału w XXI Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek”. Możemy to zrobić jeszcze do 31 maja! Zgłoszenia przesyłamy poprzez przygotowany formularz online, a oprócz tego każdy uczestnik musi również przesłać w tym samym terminie wymagane nagrania audio. 

W ramach przesłanych do zgłoszenia udziału nagrań, powinny znaleźć się dwa utwory. Pierwszy z repertuaru dowolnego, nagranego z podkładem muzycznym. Natomiast drugi to utwór obowiązkowy, nagrany a capella. To na tej podstawie Jury dokona kwalifikacji wokalistów do głównej części Festiwalu. Lista piosenek obowiązkowych jest dostępna w poniższym linku.

– Festiwal „Skowroneczek” odbędzie się już niebawem i naprawdę zostało niewiele czasu. Dlatego zachęcamy Was do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem naszej festiwalowej strony internetowej, a także do intensywnych ćwiczeń wokalnych. Już nie możemy się Was doczekać tutaj w Nowym Sączu, gdzie odbędzie się 21. edycja Skowroneczka – mówi Milenia Małecka-Rogal, dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu i dyrektor artystyczna festiwalu. 

Tegoroczny Festiwal „Skowroneczek” odbędzie się w dniach 25-30 czerwca i to w tym czasie do Nowego Sącza przyjadą wokalne talenty z różnych stron Polski i mamy nadzieję, że również spoza granic naszego kraju. Tradycyjnie, do 10 czerwca na stronie festiwalu zostanie opublikowana lista zakwalifikowanych osób do konkursowej części wokalnego wydarzenia.  

Zanim wyślesz zgłoszenie, sprawdź ważne informacje! 

ZGŁOSZENIA ON-LINE: 

W przypadku pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z festiwalowym biurem: